Metal Kapı İmalatı

Eski ahşap kapılar artık eskide kaldığı ve teknoloji çağının bir getirisi olarak artık yüksek güvenlikli ve daha fazla özellikleri bulunan kapılar üretilmektedir. Metal kapılar yapıları gereği oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Genellikle yangın kapıları olarak kullanıldıkları gibi endüstriyel alanlarda, büyük iş yerlerinde ve çeşitli fabrikalarda güvenlik amaçlı kullanılabileceği gibi evlerde ve apartmanlarda ya da okullarda da kullanıldığı söylenebilir. Ürünlerimiz deprem, yangın, sel vb. gibi afet durumlarında üst düzey bir performans sergileyerek korunaklı yapısı sonucunda insan hayatını koruyabilen bir yapıya sahiptir. Ayrıca uzun ömürlü yapıları, neme dayanıklı olmaları sonucunda son yıllarda oldukça talep edilmektedir. Alanlarında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte imalatı gerçekleştirilen bu ürünlerimiz, üretim, dağıtım ve yerleştirme aşamaları sonucunda kullanıma sunulmaktadır.

Metal Kapı İmalatı Nasıl Yapılır?

Mental kapılar üretim amaçlarına göre ayrılabilir. Kullanım amaçlarına göre şekillenen bu ürünlerimiz, alanlarında uzman profesyonel kadromuzla birlikte bu ürünümüzün kullanılacağı alanın özelliklerini de göz önünde bulundurarak özel bir şekilde imalatı gerçekleştirilmektedir. Üretim sonucunda alınan ürünler öncelikle çeşitli testlerden geçtikten sonra hızlı ve güvenli bir şekilde yerlerine takılmak üzere teslimat işlemi gerçekleştirilir. Ürünlerimiz şu şekilde sıralanabilir :

  • Menfezli metal kapı
  • Kilitli kol metal kapı
  • Çift taraflı kollu metal kapı
  • Alttan menfezli metal kapı

 

Diğer ürünlerimiz için internet sitemizi ziyaret edebilir ve yeni eklenen modelleri de görebilirsiniz.

Metal Kapı İmalatı Fiyatları

Metal kapı imalatı konusunda alanında öncü olan firmamız, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak için çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Kapıların oldukça dayanıklı olması ve alanlarına uygun şekilde kullanılabilmesi için ekibimiz özenli ve titiz bir şekilde çalışmaktadır. Kalite standartları gereğince oldukça birinci sınıf kalite ürünler ile gerçekleştirilen imalat sonucunda fiyatlarımız sabit kalmaktadır. Her bütçeye uygun olan ürünleri bünyesinde barındıran firmamız, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleri sizlere sunmaktadır. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve yeni eklenen ürünlerimizi de görebilmek için internet sitemizi ziyaret edebilir daha fazla soru sorup cevap alabilmek için iletişim kanallarımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.