Panik Bar Üretimi

Yangınlar önceden anlaşılması güç durumlarda meydana geldiklerinde ortalıkta bir panik havası sarabilmektedir. Her ne kadar yangınların söndürülmesi konusunda gerek ekipler gerekse ekipmanlar hususunda önemli gelişmeler yaşansa da insanların panik halinde olması kaçınılmaz bir durumdur. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığında insanları daha hızlı tahliye edebilmek ve yaşanabilecek can kayıplarının önüne geçebilmek için çeşitli tedbirler alınmaya başlanmıştır. Yangın kapıları oldukça ağır ve dayanıklı yapılarda üretildiği için bu kapıların normal evlerde veya başka alanlarda kullandığımız kapılar gibi açma-kapama bölümlerine sahip olsalardı, bu panik durumundan kaçarken çeşitli sıkıntılar yaşanabilirdi. Ancak teknolojinin de yardımı ile panik bar sistemi sayesinde artık kapıları yaşlı, genç ve çocuk grubu gibi bir ayrım olmaksızın herkes kolaylıkla kapıları açabilir ve hızlı bir tahliye işlemi gerçekleştirilebilir bir halde sizlere sunmaktadır.

Panik Bar Üretimi Nasıl Yapılır?

Her kapıya özel panik bar üretimi yapılabildiği gibi çok çeşitli ürünleri de firmamızda tercih etme imkanı bulabilirsiniz. Özellikle yangın kapılarında kullanıma sunulan bu ürünlerimiz ekiplerimiz aracılığı ile kullanmayı istediğiniz kapılarınız için özenle ölçümleri yapıldıktan sonra tasarlama aşamasına geçebilmektedir. Alanlarında uzman kişiler tarafından özenle tasarlanıp üretime sunulduktan sonra deneme işlemleri de tamamlanıp satış aşamasına geçmektedir. Ev, iş yerleri, restoranlar, kamu ve özel alanlar ve okullarda kullanımının yaygınlaşmasından dolayı herhangi bir panik anında daha hızlı müdahale edebilmek için hızlı bir çözüm olanağı sağladığından oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Panik Bar Üretimi Fiyatları

Teknolojik gelişmeler neticesinde yenilenen ürünlerden biri olan kilit sistemine çığır açıcı ve kolay kullanıma sahip panik barlar yerini almaktadır. Her yaştan insanın kolayca kullanabileceği bu ürün sayesinde panik durumlarda kolay, hızlı ve güvenli bir yol bulabilirsiniz. Ürünlerimiz fiyatlandırma konusunda kullanmak isteyeceğiniz malzeme ve kullanım amacına göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Kalite standartları çerçevesinde üretilen ürünlerimiz çeşitli onaylı sertifikalara sahiptir. Her bütçeye uygun olarak hazırlanan ürünlerimize oldukça minimum fiyatlarla sahip olurken bütçenizi de korumuş olacaksınız. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için bizlerle iletişim adreslerimiz aracılığıyla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.